Usługi budowlano-remontowe Szukasz ekipy remontowej? Zajmiemy się Twoim remontem kompleksowo!

Szpachlowanie i malowanie ścian i sufitów

Dbamy o to, aby wykończona powierzchnia ścian i sufitów była równa i gładka dla zapewnienia odpowiedniej estetyki i jakości. Zawsze zabezpieczamy folią ochronna i taśmą malarską powierzchnie i przedmioty, które tego wymagają.

Ścianki działowe i sufity podwieszane

Zaadaptujemy Twoją przestrzeń dokładnie tak, jak tego chcesz. Zabudowy z płyt GK są często najefektywniejszym sposobem podziału przestrzeni wewnątrz budynku, ukrycia instalacji czy wyrównania ścian.

Glazura, terakota, biały montaż

Profesjonalne ułożenie kafelek wymaga staranności. Zwracamy dużą uwagę na to, aby zachować odpowiednie piony, poziomy, kiedy jest to wymagane spadki oraz przede wszystkim równą powierzchnię.

Deski i panele podłogowe

Naturalne piękno deski podłogowej lub praktyczność paneli. Niezależnie od tego na co się zdecydujesz, zadbamy o to aby efekt był satysfakcjonujący.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy całość instalacji elektrycznej wewnątrz remontowanego lokalu: gniazda, oświetlenie, rozdzielnice. Dokładamy starań, aby użytkowanie gotowej instalacji elektrycznej było wygodne i bezpieczne.

Instalacje wodno-kanalizacyjne

Tworzymy nowe instalacje oraz modernizujemy istniejące. Dokonujemy poprawek czy napraw jeśli jest to konieczne. Stawiamy na pewność i niezawodność wykonywanych przez nas instalacji.

Dlaczego warto powierzyć nam swój remont?

  • Fachowa pomoc i gwarancja dobrze wykonanej pracy
  • Oszczędność czasu i pieniędzy
  • Doradztwo zespołu specjalistów

Wybór ekipy remontowej to duże wyzwanie. Nie tylko ze względu na napięte terminy, ale na chęć powierzenia swojej inwestycji firmie godnej zaufania z dobrą komunikacją. Dlatego też, znając rynek, zadbamy o sprawny proces przeprowadzenia prac remontowych, począwszy od rozplanowania poprzez wycenę i kończąc na terminowym, dokładnym i najwyższym jakościowo efekcie oddanych prac. Największy nacisk kładziemy na sprawną komunikację z inwestorem, co prowadzi do generowania dużych oszczędności w czasie, finansach a nawet w materiałach. Zadbamy o każdy detal.

Pełen profesjonalizm i wsparcie techniczne przy tak trudnym projekcie jak klinika stomatologiczna. Jesteśmy wdzięczni. Kamil Szewczyk
Klinika Implatologiczna Denta Mare
Terminowość oraz uczciwość na każdym kroku. Pomoc w doborze materiałów w najlepszych cenach. Standard wykończenia bardzo wysoki. Polecam! Konrad Hładun
Oby więcej takich firm na rynku. Niespotykany styl pracy i kontaktu z inwestorem. Miłosz Grugel
i Joanna Kaszubowska
Korzystaliśmy z usług BARN dwa razy – prywatnie i komercyjnie. Bez zastrzeżeń, szczególnie przy drugim projekcie. Doradztwo techniczne na najwyższym poziomie. Joanna i Grzegorz Dziadeccy

Nasze ostatnie realizacje