Dom Nomad i Nomad+ 122 m2 - 549 000 zł
141 m2 - 635 000 zł

Dom jednorodzinny Nomad został zaprojektowany z myślą o zachowaniu maksymalnej funkcjonalności zamkniętej w ponadczasowej bryle nowoczesnej stodoły.

Ze względu na odważny design oraz atrakcyjny rozkład pomieszczeń, projekt domu Nomad jest jednym z najbardziej uniwersalnych i przekłuwających uwagę. Powierzchnia domu stanowi idealną alternatywę dla dużego mieszkania.

Bardzo logiczny rozkład pomieszczeń pozwolił na umieszczenie w domu dwóch łazienek, pomieszczenia gospodarczego, spiżarni kuchennej, przestronnej sypialni oraz całego piętra w koncepcji nowoczesnej antresoli. Wysoki, niezabudowany sufit powoduje, iż mieszkańcy będą czuli niesamowitą przestrzeń, a zarazem bardzo sprawną komunikację pomiędzy pomieszczeniami. Z racji całościowo przeszklonej fasady, która jest niewątpliwie elementem rozpoznawalnym dla tego projektu, pomieszczenia będą naturalnie doświetlone z zewnątrz. Fasada tym samym stanowi wyjście na dowolnie zaaranżowany, przestronny taras. Nowoczesnego charakteru doda również poszycie dachowe z blachodachówki „na rąbek” z osadzonymi oknami połaciowymi doświetlającymi pomieszczenia na piętrze oraz bardzo ciekawy kształt okien na ścianie szczytowej. Połączenie tych materiałów z ciepłą i jasną stolarką zewnętrzną sprawia, że cały projekt łączy się w spójną całość z delikatnym smakiem skandynawskim. Materiały oraz sposoby izolowania ścian dadzą maksimum oszczędności w miesiącach grzewczych oraz komfort mieszkania w miesiącach letnich.

Z racji tego, iż dom jest prefabrykowany, finalnym efektem cieszyć możemy się już po 3 miesiącach od rozpoczęcia budowy.

Zdjęcia