Domy prefabrykowane Ciesz się własnym domem. Już za 6 miesięcy!

Nadeszła chwila, w której dzielimy się z Państwem naszym nowoczesnym podejściem w myśleniu i chęcią wprowadzenia innowacji w świat architektury i budownictwa. Przedstawiamy poniżej autorskie projekty kompaktowych budynków, które zostały przemyślane tak, aby nie zastanawiać się dłużej nad wyborem między mieszkaniem lub domem. Tutaj wybór jest prosty.
Wszystkie projekty zostały opracowane w taki sposób, aby zapewnić Państwu maksymalny komfort mieszkania przy zachowaniu najwyższego standardu designu oraz wykończenia. Domy prefabrykowane są w zasięgu ręki już od 3 miesięcy od rozpoczęcia budowy. System budowy, który opracowaliśmy, pozwala na wzniesienie drewnianych konstrukcji w bardzo szybkim tempie, co wpływa na ekonomię inwestycji oraz uzyskanie najwyższej jakości wykończenia.

Dom Hytte 88 m2 - 380 000 zł

Kompaktowy dom parterowy idealny do wpasowania w mieście jak i poza, głównie ze względu na swoje rozmiary. Rewelacyjna alternatywa dla dużego mieszkania z zachowaniem nowoczesnych trendów bryły oraz materiałów wykończeniowych. Wszystko w zasięgu ręki.

więcej

Dom Nomad i Nomad+ 122 m2 - 549 000 zł
141 m2 - 635 000 zł

Bryła domu NOMAD porywa od pierwszego wejrzenia. Idealnie rozplanowane pomieszczenia oraz doświetlenie przestrzeni poprzez nowoczesny design fasady sprawią, iż będziecie Państwo zachwyceni klimatem panującym we wnętrzu. Piękno drzemie w prostocie.

więcej

Dom Varm i Varm+ 121 m2 - 607 000 zł (garaż 21 m2)
127 m2 - 680 000 zł (garaż 35 m2)

Projekt domu VARM powstał w myślą o osiągnięciu kompromisu na każdej płaszczyźnie. Duża przestrzeń domu parterowego oraz przestronne pomieszczenia dedykowane są dla użytkowników ceniących sobie wygodę oraz praktyczność. Piękna fasada sprawi, że dom cieszy oko tak samo w środku jak i na zewnątrz. Nic więcej nie trzeba.

więcej

Dom Lave 209 m2 - 980 000 zł (garaż 45 m2)

Dom LAVE to największy z całej gamy projektów BARN. Przestrzeń uzyskana w środku jest imponująca, podobnie jak wykończenie fasady oraz design pomieszczeń. Projekt przeznaczony dla ludzi kochających nowoczesny design. Przestrzeń i swoboda.

więcej

Wybierz swój standard wykończenia:

Standard deweloperski

Zaprojektuj sam swoją przestrzeń, tak aby wykończenie było idealnie dopasowane do Ciebie. Standard deweloperski to podstawowa opcja, w której oddajemy budynek wykończony zgodnie z projektem z “zewnątrz” oraz środek, który stanowi bazę do dalszych prac wykończeniowych. Standard deweloperski zawiera w sobie stolarkę okienną, wylewki pod podłogi, ściany przygotowane do malowania, poprowadzoną instalację elektryczną (bez gniazdek), instalacje grzewczą. Twój indywidualny projekt może zrealizować firma BARN.

Standard optimum

To prawie wykończone wnętrze Twojego wymarzonego projektu. Opcja optimum to dom w stanie deweloperskim wyposażony dodatkowo w gotowe podłogi i listwy przypodłogowe, pomalowane ściany, instalację elektryczną z gniazdami, wykończone łazienki z białym montażem, oraz drzwi wewnętrzne. Jest to gotowa baza do zaaranżowania domu zgodnie z potrzebami oraz gustem kupującego. BARN służy doradztwem oraz pomocą w kwestiach wykończeniowych.

Standard wykończony

Standard wykończony powstał z myślą o maksymalnym komforcie. Ta opcja pozwala na wprowadzenie się do wykończonego już domu łącznie z meblami i zabudową kuchenną zgodnie z projektem BARN konsultowanym z kupującym. To najwygodniejsza ze wszystkich opcji. Zapraszamy do zapoznania się z aranżacjami wnętrz BARN przygotowanymi specjalnie dla Państwa oraz ofertą HANDMADE czyli ręcznie wykonanych mebli przez BARN, które mogą zawitać w Państwa wnętrzach.